

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 5 % |
| Height - Seated (Max) | 0.7 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 10 MΩ |
| Power Rating | 250 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 200 ppm/°C |
| Height | 700 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Max Voltage Rating (DC) | 800 V |
| Number of Terminations | 2 |
Stock: 3104
Distributors
pcbx
Unit Price$0.25042
Ext.Price$0.25042
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.25042 | $0.25042 |
| 10 | $0.14140 | $1.41400 |
| 50 | $0.09824 | $4.91200 |
| 100 | $0.07815 | $7.81500 |
| 500 | $0.07029 | $35.14500 |
| 1000 | $0.06615 | $66.15000 |
| 3000 | $0.06134 | $184.02000 |
| 5000 | $0.05688 | $284.40000 |
